Innovatiiviset ratkaisut vesilaitoksille ja teollisuuteen

Yhteystiedot

Aquazone Oy

Kilonkallio 3 B, 02610 Espoo
www.aquazone.fi


Laskutusosoite

Aquazone Oy
Kilonkallio 3 B
02610 Espoo
laskutus@aquazone.fi

 


Ota yhteyttä

Nimi*
Puhelin*
Sähköposti*
Viesti*

Jyri Koivisto

Toimitusjohtaja ja Aquazonen perustaja 20 vuoden
kokemuksella julkisen ja yksityisen sektorin yhteistyöhankkeista
sekä innovatiivinen vesialan eteenpäinviejä. 
eMBA
Puh. +358 (0)40 725 9009
jyri.koivisto@aquazone.fi

 

Ilari Lignell

Tekninen johtaja ja MBR alan kärkiosaaja
Ins.
Puh. +358 (0)50 4668494
ilari.lignell@aquazone.fi

 

Miko Koivisto

Projektimanageri, joka toimii projektien vastuuhenkilönä

Puh. +358 (0)44 088 8864
miko.koivisto@aquazone.fi

 

Ville Knaapila

Business Controller, vastuussa talouslaskennasta,
sopimuksista, rahoitushankkeista, tarjouslaskennasta
ja asiakkuuksista
KTM
Puh. +358 (0)46 850 0856
ville.knaapila@aquazone.fi

 

Mikko Hautala

Tekninen suunnittelija tuoreilla ja
monipuolisilla IT-taidoilla 
DI
Puh. +358 (0)40 686 3737
mikko.hautala@aquazone.fi

 

Assi Teittinen

Projektiassistentti, ympäristöopintoja viimeistelevä
vesialasta innostunut työharjoittelija 

Puh. +358 (0)44 971 5861
assi.teittinen@aquazone.fi